top of page

SATICI, ALICI tarafından satın alınan ürünlerin teslimini online olarak mail yoluyla gerçekleştirir. 

İyzico üzerinden verilen sipariş kontrol edildikten sonra ve ALICI tarafından yapılan ödeme SATICIya ulaştıktan sonra e-mail aracılığıyla dokümanların teslimi en geç 3 iş günü içerisinde sağlanır. Satıcının banka hesaplarına ALICI tarafından havale veya EFT ile ücret göndererek yapılan ödemelerde dokümanların teslimi en geç 3 iş günü içerisinde ALICI'nın e-mail adresine teslim edilir.

Sipariş sırasında, aktif olarak kullanılan, sorunsuz bir e-mail adresi vermek ALICI'nın sorumluluğundadır. Herhangi bir olumsuz durumda veya ALICI'ya ulaşılması gereken durumlarda, ALICI'nın verdiği e-mail adresi kullanılacaktır. E-mail adresini sürekli olarak güncel tutmak ve kontrol etmek ALICI'nın sorumluluğundadır.

 

SATICI tarafından ALICI'ya gönderilen bütün e-mailler ALICI'ya ulaştı olarak kabul edilir. ALICI'ya gönderilmiş olan e-maillerin ulaşmaması veya e-maillerin ALICI tarafından okunmaması halinde meydana gelebilecek her türlü zarar ve ziyandan dolayı SATICI'nın hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

 

Sipariş sırasında veya www.egeapart.com sitesine kayıt olurken doldurulan formdaki bütün bilgilerin doğru ve eksiksiz olması gerekmektedir. Hatalı bilgi verilmesi sebebi ile iptal edilen siparişlerde SATICI, ücret iadesi yapmama veya kısmen yapma hakkına sahiptir.

 

SATICI gerekli gördüğü durumlarda güvenlik amacıyla kredi kartı fotokopisi/taranmış resmi veya kimlik fotokopisi/taranmış resmi talep edebilir.

Bunların ALICI tarafından sağlanamadığı taktirde sipariş iptal edilip sahte muamelesi yapılabilir veya aldığınız hizmet / hizmetler durdurulabilir. Sahtecilik sebebiyle durdurulan hesaplarda SATICI, ücret iadesi yapmama veya kısmen iade yapma hakkına sahiptir.

Sipariş edilen ürünün belirtilen süre içinde teslim edilememesi veya sipariş ile ilgili başka bir sorun yaşanması durumunda, egeapart@hotmail.com e-posta adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page